Jaunumi

"Eksportspējīgākais komersants-2010”

Esam priecīgi un lepni paziņot, ka kompānija „Biosan” ir ieguvusi 1.vietunacionālajā konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2010" kategorijā „Eksportspējīgākais komersants” mazo komercsabiedrību grupā.

"Zdravoohranenie 2010"

Aicinam Jūs apmeklēt mūsu stendu 82 A40, izstādē "Zdravoohranenie2010" no 6. līdz 10. decemberim, Centrālajā izstāžu kompleksā "ExpoCentr", Maskavā.

Īstenots rotatora Multi Bio RS-24 pilnveidošanas projekts

Cienījamie partneri!

Ievērojot mūsu klientu vēlmēs, kompānija SIA „Biosan” īstenoja programmējamā rotatora Multi Bio RS-24 pilnveidošanas projektu.
 
 

Lasīt vairāk

Jauns bloks

 

Cienījamie partneri!
Pārdošanā ir nonācis jaunais bloks SC-96AC priekš PĶR planšetēm priekš Kratītājam-Termostatam TS-100C ar dzesēšanas funkciju. Bloks dot iespēju efektīvi izpildīt maisīšanu 96-iedobīšu PĶR planšetēs dažādā temperatūru diapazonā, sākot no -10 ºC līdz 100 ºC.

Jauns produkts Microspin 12

 

Cienījamie kolēģi!
Mums ir gods prezentēt Jums jaunu produktu – augsta ātruma personālo mini-centrifūgu Microspin 12.
 
 

Lasīt vairāk

SIA „BIOSAN” kvalitātes vadības sistēma

SIA „BIOSAN” kvalitātes vadības sistēma ir pārsertificēta un pilnībā atbilst ISO 9001:2008 standarta prasībām. Kārtējā sertifikāta darbības laiks ir līdz 2013.gada 25.maijam

Biosan aicina: satikties ar mūsu pārstāvjiem

Biosan aicina: satikties ar mūsu pārstāvjiem, padiskutēt par satraucošiem jautājumiem, apskatīt jaunus izstrādājumus. Jūs varēsiet to izdarīt uz mūsu izstādēm:

Lasīt vairāk