Jaunumi

Jauna 3D kratītāja versija

Jaunā, populārā 3D kratītāja versija ir izstrādāta uzticamai, ilglaicīgai darbībai. Bez apstāšanās darbības laiks līdz 7 dienām, virs 2 gadiem nevainojamu ekspluatāciju, garantē, izmantotais tiešās piedziņas mehānisms un bezsuku dzinējs. Jaunās versijas apgriezienu diapazons ir palielināts: 5 - 60 apgr./min. Jaunā versija pakāpeniski aizvietos pašreizējo 3D. Gaidāmais pārējas periods2011. gada Novembris - Decembris.

Jauna brošūra Biosan Analytics

Jaunā brošūra  Biosan Analytics stāsta par Biosan laboratorijā veiktajiem pētījumiem un iekārtu izmantošanu, kā arī par Biotehnomikas Pasaules koncepciju.  Brošūra satur informāciju par metodi kā novērtēt DNK amplifikonu piesārņojumu UV boksa iekšienē , UVC/T-M-AR boksa efektivitates pētījumu,  jaunas fluorimetra izmantošanas nozares un norādījumi  kratītāju izvēlei.

Atskats no Bioforum 2011, Lodz

Biosan šī bija ļoti veiksmīga divu dienu izstāde. Stenda apmeklētāji izrādīja neviltotu interesi par izstādītiem BioSan produktiem un dažādu tehniku demonstrējumiem molekulārajā bioloģijā.

 

Lasīt vairāk

"Bioforum-2011"

Aicinām Jūs apmeklēt mūsu stendu 27-28, izstādē "Bioforum-2011" no 11. līdz 12. maijam, Lodz, Polija. Izstādē tiks prezentēti jauniegūtie rezultāti molekulārajā bioloģijā un biodrošībā:

 

Lasīt vairāk

UVR-M un UVR-Mi ultravioletā starojuma, testēšanas rezultāti

Gaisa recirkulātoru UVR-M un UVR-Mi ultravioletā starojuma, testēšanas rezultāti.

 

Lasīt vairāk

Biosan aicina: satikties ar mūsu pārstāvjiem

Biosan aicina: satikties ar mūsu pārstāvjiem, padiskutēt par interesējošiem jautājumiem, apskatīt jaunus izstrādājumus. Jūs varēsiet to izdarīt sekojošās izstādēs:

Lasīt vairāk

2011-2012 gada katalogi

Tagad ir pieejami jauni 2011-2012. gada katalogi angļu un krievu valodās.

Jauns logotips

Svarīgs notikums uzņēmuma „BioSan” dzīvē – mēs esam mainījuši savu logotipu.