Jaunumi

Ielejiet man kādu anti-stresa kokteili

A kind of anti-stress cocktail is not a wild fantasy but one of many Vasily Bankovsky’s discoveries. He is a Latvian bioengineer, and solving the problem of stress tolerance has become V. Bankovsky’s most important mission both in science and his private life.
 

Lasīt vairāk

Servisa darbinieku apmācības

Mēs darām jums zināmu, ka no 11.11.2013 līdz 12.11.2013 servisa inženieri no kompānijas Durviz s.l. (Spānija) veiksmīgi pabeidza Biosan ražoto ierīču uzturēšanas un tehniskā atbalsta treniņu.

Jauns katalogs 2013-2014 (RUS)

Esam izlaiduši jaunāko katalogu krievu valodā.

Izpārdošana !

UV3 HEPA PCR Cabinet

50% atlaide uz izstādes paraugu !

Gala cena 702.00 Ls (bez PVN)
Gala cena 998.86 € (bez PVN)

Informācija par produktu

UV laboratorijas boksu modeļu paplašinājums

Tagad populārajam modelim UVC/T-M-AR ir pieejama versija ar iebūvēto kontaktligzdu, savukārt modelis UVT-B-AR tagad ir pieejams bez iebūvētās kontaktligzdas, bet ar ieeju ierīču barošanas vadiem.

Lasīt vairāk

Esam iekļuvuši labāko 25 Latvijas eksportējošo zīmolu topā.

Kustība "The Red Jackets" nosaukusi 25 labākos Latvijas zīmolus, kas izpelnījušies titulu "The Red Jackets" un iekļuvuši Latvijas spēcīgāko eksporta zīmolu izlasē. Lasīt vairāk

ISO 9001:2009 sertifikāts

2013.gada 23.aprīlī kompānija „Biosan” veiksmīgi (netika noteikta neviena neatbilstība) izgāja uzraudzības auditu un saņēma kārtējo sertifikātu par atbilstību ISO 9001:2009 starptautiskiem standartiem kvalitātes vadības jomā ar atzinumu, ka „Organizācijas pārvaldības sistēmas darbība uzskatāma par efektīvu”.

Lasīt vairāk

Jauns video, kas parāda MPS-1 darbībā

Jauns video, kas parāda MPS-1 ātru, universālu mikroplašu kratītāju darbībā.

Jauna sadaļa - Reaģenti un šūnas

Cienījamie partneri, tagad ir atvērta jauna sadaļa Reaģenti un šūnas, laipni aicināti iepazīsties ar piedāvāto materiālu.

Izstādes 2013

Biosan aicina: satikties ar mūsu pārstāvjiem, padiskutēt par interesējošiem jautājumiem, apskatīt jaunus izstrādājumus. Jūs varēsiet to izdarīt izstādēs ar mūsu dalību.

Lasīt vairāk