Jaunumi

Mini-kratītājiem MR-1 un 3D ir palielināta maksimālā slodze

Biosan 2011. gadā uzlaboja MR-1 un 3D mini-kratītāju konstrukciju ieviešot tiešās piedziņas mehānismu un bezsuku motorus, kas nodrošināja kratītāja uzticamu ilgtermiņa darbību un 2 gadu garantiju.

Lasīt vairāk

Jaunas ierīces – ūdens attīrīšanas sistēmas

Ūdens attīrīšanas sistēma Labaqua Bio attīra ūdeni nodrošinot zemu organisko vielu un DNāžu, RNāžu saturu. Ūdens ir piemērots izmantošani molekulārās biloģijas jomās.

Ūdens attīrīšanas sistēma Labaqua HPLC attīra ūdeni nodrošinot zemu kopējā organiskā oglekļa (TOC) līmeni...

Lasīt vairāk

Ierīcēm ES-20/60 un PSU-20i ir izveidota jauna platforma

Universālā platforma UP-168 ir paredzēta 100, 250, 500 un 1000 ml tilpuma kolbām, kratītājam-inkubātoram ES-20/60 un kratītājam PSU-20i. Daudzās stiprinājuma vietas nodrošina vienlaicīgu dažādu izmēru stiprinājumu uzstādīšanu vairākās kombinācijās.

Lasīt vairāk

Centrifūgām/vorteksiem jauns rotors

Centrifūgām/vorteksiem FVL-2400N, MSC-3000 un MSC-6000 ir izveidots jauns rotors SR-32, paredzēts četrām strip tipa mēģenēm vai arī 32 - 0,2 ml mikromēģenēm, nodrošina lielāku ietilpību nekā iepriekš.

Lasīt vairāk

Ūdens vannai WB-4MS ir pieejami jauni statīvi

Seši jauni statīvi dažādu formu un izmēru mēģeņu inkubācijai ūdens vannā ar maisīšanas funkciju WB-4MS.

Lasīt vairāk

XII Baltijas Laboratorijas medicīnas kongress

18 - 20. septembrī XII Baltijas Laboratorijas medicīnas kongresa laikā, kas notiks Radisson Blu viesnīcā SIA BIOSAN aicina Jūs iepazīties ar PCR reaģentu komplektiem  un laboratorijas aprīkojumu.

Jauns produkts - TS-DW, Termo-kratītājs dziļajām planšetēm

Jauns produkts Biosan paraugu sagatavošanas līnijā - TS-DW, Termo-kratītājs dziļajām planšetēm. Ierīce nodrošina augstu  uzsildīšanas ātrumu un precīzu temperatūras kontroli pateicoties individuālizētajam dziļo planšešu bloku dizainam.

Lasīt vairāk

Ātrgaitas Mini- Centrifūgai Microspin-12 ir jauna funkcija

Populārai  Ātrgaitas Mini - Centrifūgai Microspin-12 ir jauna funkcija - "Ātrā Centrifugēšana" - iespējams uzstādīt taimeri no 15 sek

Lasīt vairāk

Jaunie bloki priekš CH3-150 termostata

Termostats ar sildīšanas un dzesēšanas funkcijām, CH3-150, aprīkots ar jauniem blokiem  mēģeņu termostatēšanai ar maksimālo tilpumu 8 ml (ø 12 mm), 5 ml (ø 13 mm) un 14 ml (ø 29 mm) šķidruma

Lasīt vairāk

Biosan dalās savā eksporta pieredzē

17. aprīli Gateway Baltic un SSE Riga organizētajā Eksporta akadēmijā, Biosan piedalījās kā pieaicinātais eksperts un dalījās ar savu pieredzi par jaunu eksporta tirgu izpēti, izvēli un zīmola izveidi.

Lasīt vairāk